Як джури у футбол грали

2016 рік

5 травня  до джур загону ім. І. Сірка  Володимирівської ЗШ І – ІІІ ступенів завітали в  гості їх побратими – молоді козаки Жовтоводського промислового коледжу ім. О. Гончара, студенти групи МЕЕП- 15. За сприяння Всеукраїнського Лицарського Ордену  православних козаків ім. І. Сірка  на футбольному полі ТОВ «Агрофірма «П'ятихатська» відбувся товариський футбольний матч.
Незалежним суддею матчу став –Горєвий Олександр.
Ридванюк Д. - 1
Зустріч закінчилася із чудовим рахунком 15:6 на користь Володимирівських джур.

2015 рік

14 травня  до джур загону ім. І. Сірка  Володимирівської ЗШ І – ІІІ ступенів завітали в  гості їх побратими – джури загону ім. Б. Хмельницького Жовтоводської ЗШ № 8. За сприяння Жовтоводського осередку Українського козацького товариства на футбольному полі ТОВ «Агрофірма «П'ятихатська» відбувся товариський футбольний матч.
Незалежним суддею матчу став гравець ФК«Агрофірми «П'ятихатської»  «Інгулець» - Корж М.С.
Запеклі баталії розгорнулися з  перших хвилин матчу. «Господарі» взяли ініціативу у «свої руки»… і результат не заставив довго чекати. Перший гол у ворота суперника забив отаман школи – Семенчук Руслан. З кожною хвилиною боротьба ставала ще запеклішою і в основному точилася біля воріт гостей…
Після пропущеного шостого голу жовтоводці мобілізувалися і забили свій перший і єдиний гол в цьому матчі.
Кумиром вболівальників даної зустрічі став Новенко Олександр (8 клас), що відправив у ворота противника  4 м'ячі. Три гола команді приніс Семенчук Роман (8 клас), а його брат – Руслан (8 клас) поповнив рахунок команди ще на два м'ячі та один гол забив  - Маніло Дмитро (7 клас).
Та улюбленцем публіки в цей день став воротар збірної команди «Володимирівських джур» - Ткач Олександр(5 клас). Цей маленький, але надзвичайно моторний і кмітливий хлопчина, неодноразово рятував команду від загрози, що час від часу виникала біля наших воріт.
Зустріч закінчилася із чудовим рахунком 10:1 на користь володимирівських джур. Гарна і надійна футбольна зміна підростає в стінах нашої школи.